top of page

Drupa 2024: u bent van harte welkom!

Bijgewerkt op: 3 apr.

Eind mei a.s. is het zover, dan gaat Drupa 2024 van start.


De wereldwijd grootste grafische vakbeurs vindt - met een intermezzo van 8 jaar - weer plaats in Düsseldorf. Wifac is op de stands van haar leveranciers goed vertegenwoordigd en nodigt u graag uit voor een bezoek. Maak nu alvast een afspraak met ons team:


Marcel Otto marcel.otto@wifac.nl +31 6 10 90 78 22

Robbert Amse robbert.amse@wifac.nl +31 6 53 50 25 58

Cock Kooiman cock.kooiman@wifac.nl +31 6 53 43 63 64

Jaco Wandel jaco.wandel@wifac.nl +31 6 53 47 88 25

Ivan Kraaijenvanger ivan.kraaijenvanger@wifac.nl +31 6 18 02 40 24

Marc van der Heiden marc.van.der.heiden@wifac.nl +32 472 05 24 88

Mario Vandeweyer mario.vandeweyer@wifac.nl +32 472 05 24 92

Perry Theijn perry.theijn@wifac.nl +31 6 25 07 57 95

Wil van den Ende wil.van.den.ende@wifac.nl +31 6 51 13 69 67


Binnenkort verschijnt een dik pre-Drupa nummer van ons magazine Wifacts 2024, waaraan een handzaam infoboekje over Drupa 2024 is toegevoegd.


We geven u alvast een overzicht van de stands waar u met Wifac kunt afspreken:


Actega inline coatings Hall 3 / B31

Folex lakdoeken/-platen Hall 3 / B14

Glunz & Jensen ctp apparatuur Hall 3 / A91

KMI inkt waterloos Hall 3 / B53

Koenig & Bauer persen/stansen/vouwplakken Hall 3 / B31

ContiTech rubberdoek Hall 4 / C40

Radior goud/zilver inkten Hall 4 / A02

Kodak offsetplaten/belichters/software Hall 5 / A02-1 en 2

ECO3 offsetplaten/belichters/software Hall 5 / C31

Epson printers voor proofing Hall 5 / D20

Palamides uitlegsystemen Hall 6 / F22

Rilecart wire-o bindruggen Hall 6 / B43

X-Rite colourmanagement Hall 8b / A12

Enfocus workflow software Hall 8b / A12

EFI digital imaging Hall 9 / A20-1 en 2

Just beoordelingstafels Hall 9 / D34

Printgraph onderlegdoeken Hall 9 / D51

Henkel kleefstoffen Hall 14 / C61

Planatol kleefstoffen Hall 14 / D65

Baumann Perfecta snijsystemen Hall 15 / E20

Bograma rotatieve stansmachines Hall 15 / E20

H+H uitlegsystemen Hall 15 / E20

Hohner verzamelhechters Hall 15 / E20

MBO vouwmachines Hall 15 / E20

Wohlenberg bindsystemen Hall 15 / E20

Koenig & Bauer persen/stansen/vouwplakken Hall 16 / A31-1 t/m 5



Comentários


bottom of page