top of page

De ziel van het drukproces

  • karenhelling
  • 3 dagen geleden
  • 1 minuten om te lezen

Rubberdoeken en lakplaten worden vaak de ziel van het drukproces genoemd – en terecht. Bij Wifac hebben we decennialange ervaring met het leveren en confectioneren van deze essentiële materialen voor de grafische industrie.

 

Onze partners, waaronder Printec in Italië, produceren doeken op moderne en milieuvriendelijke wijze. In ons magazijn in Mijdrecht snijden en confectioneren wij de rollen op maat. Met ruim 650 werktekeningen en een breed assortiment leveren wij voor elke drukpers en techniek de juiste oplossing – van heatset en coldset tot packaging, UV en waterloos offset.

 

Het rubberdoek speelt een cruciale rol in de kwaliteit van het drukproces. Eigenschappen als dikte, deukherstellendheid, quickrelease en slijtvastheid bepalen het resultaat en de levensduur. Wifac adviseert en ondersteunt drukkerijen bij de juiste keuze van doek en ondervulling, zodat processen efficiënter en duurzamer worden. 


Ook op het gebied van lakplaten en lakdoeken biedt Wifac een compleet pakket. Lees hier het volledige artikel

 

 

Wilt u meer weten over onze confectie van rubberdoeken en lakdoeken/-platen?

Neem dan contact op met uw Wifac accountmanager of bel tijdens kantooruren met +31 207 289 691.


ree

 

Comentarios


bottom of page