8 kleuren Rapida 106 van Koenig & Bauer voor commerciële en boekproductie
- 20 uur geleden
- 2 minuten om te lezen

Onlangs is een Rapida 106 achtkleurenpers in gebruik genomen bij Pozkal. Die pers biedt het bedrijf de kans om nog beter mee te komen in de competitieve markt van boekproductie.
Snel
De nieuwe achtkleurenpers is ontworpen voor maximale productiviteit, met een capaciteit van maar liefst 18.000 vellen per uur. Daarnaast zorgt de geavanceerde technologie van Koenig & Bauer voor een flinke tijdsbesparing. Dankzij systemen zoals DriveTronic SPC kunnen platen gelijktijdig worden gewisseld terwijl de rubberdoeken en tegendrukcilinders worden gereinigd. Dit verkort de insteltijden aanzienlijk en verhoogt de efficiëntie.
Afgestemd
De Rapida 106 is speciaal afgestemd op de behoeften van de drukker. Een optie voor het verwerken van lichtgewicht papierpakket zorgt voor een soepele verwerking van delicate papiersoorten. Dat is ideaal voor boekproductie. Ook de DriveTronic SIS zijaanlegloze invoer draagt bij aan een stabiel en vloeiend proces.
Kwaliteit staat voorop met geavanceerde systemen zoals QualiTronic ColorControl en ErgoTronic ACR. Deze tools zorgen voor automatische kleur- en registercontrole, wat inschiet minimaliseert en consistentie garandeert vanaf het eerste vel.
Technologie en trouw
Voor eigenaar Artur Chęsy heeft de Rapida 106 een bijzondere betekenis. Het is niet alleen een technologische upgrade, maar ook een verbinding met de geschiedenis van het bedrijf. De persen uit het Duitse Radebeul waren ooit de eerste vierkleurendruksystemen van het bedrijf.
De keuze voor Koenig & Bauer kwam na grondige tests in het Koenig & Bauer Customer Experience Center. De korte levertijd en sterke lokale ondersteuning speelden een grote rol bij het maken van de keuze voor Koenig & Bauer. Snelle service minimaliseert daarbij het risico op stilstand.
De kortere doorlooptijden en hogere efficiëntie van de Rapida 106 stellen het bedrijf in staat om zich te onderscheiden. Dit is een belangrijke factor in de boekdrukmarkt, waar flexibiliteit en snelheid steeds meer gevraagd worden.
Meer informatie?
Wifac is exclusief vertegenwoordiger van Koenig & Bauer. Wil je meer weten over bovengenoemde machines en de kansen voor jouw bedrijf? We vertellen je graag over de mogelijkheden.




Opmerkingen