Wifac

Over Wifac

Kleurenstrip5.png

Van software voor pre-publishing tot en met afwerkoplossingen. En alle supplies die daarvoor nodig zijn.

Wifac vertegenwoordigt exclusief vele A-merken, die gebruikt worden in het gehele grafische productieproces.

Al ruim 100 jaar opereert de Wifac Groep als flexibele speler en deskundige partner in de grafische keten. In 1910 gestart als verkoopkantoor van Zwitserse producent van krantenpersen Wifag en vanaf 2015 zelfstandig. Wifac was altijd een handelshuis voor de grafimedia markt en produceert daarnaast, sinds 2018, perschemie.

We streven naar schaalvergroting door het plegen van acquisities. In de afgelopen jaren is al menig bedrijf in de grafische of aanpalende industrie overgenomen. De Wifac Groep ontwikkelt zich steeds meer  naar een "total systems supplier" in de Europese grafische industrie en wereldwijde verpakkingsmarkt.

Waarom Wifac als partner?

  • Stabiel, solide bedrijf met een lange historie.

  • Een bijzonder breed portfolio van A-merken.

  • Een gemotiveerd, deskundig en oplossingsgericht team.

  • 24/7 service verlening.

Het management team

Marcel Otto

Marcel Otto

CEO Wifac Holding

Mede-eigenaar

+31 6 10 90 78 22

marcel.otto@wifac.nl

  • LinkedIn Social Icon
Cock Kooiman

Cock Kooiman

Commercieel manager

+31 6 53 43 63 64

cock.kooiman@wifac.nl

  • LinkedIn Social Icon
Ivo Brouns_IMG_1371_uitgesneden.jpg

Ivo Brouns

Service manager Benelux

+32 477 45 79 16

ivo.brouns@wifac.be

Egbert Smelt
  • LinkedIn Social Icon

Egbert Smelt

Directeur Business Development

Mede-eigenaar

+31 6 55 14 89 63

egbert.smelt@wifac.nl

Jos_Kanters_141_uitgesneden.jpg

Jos Kanters

Manager servicedesk

+31 6 53 43 63 59

jos.kanters@wifac.nl

  • LinkedIn Social Icon
Robbert_Amse_221007 Portret 1.1_uitgesneden.jpg

Robbert Amse

Commercieel directeur
Press & Packaging

+31 6 53 50 25 58

robbert.amse@wifac.nl

  • LinkedIn Social Icon
ivan website new_uitgesneden.jpg

Ivan Kraaijenvanger

Managing Director

Tower Products Europe

+31 6 18 02 40 24

sales@towerproducts.eu

  • LinkedIn Social Icon
sander1_website2.jpg

Sander Brocx

Financieel manager

+31 6 53 43 63 78

sander.brocx@wifac.nl

  • LinkedIn Social Icon