english version

over wifac  |  service  |  contact  |  nieuwsbrief  |  vacatures

Contactpersonen Color en proofing

Cock Kooiman
Cock Kooiman
commercieel manager
 
T: +31 6 53 43 63 64
E: cock.kooiman@wifac.nl
Wim van Dijk
Wim van Dijk
accountmanager prepublishing
 
T: +31 6 53 62 13 07
E: wim.van.dijk@wifac.nl
Johan de Graaf
Johan de Graaf
servicedesk coordinator / planning
 
T: +31 297 - 289 440
E: johan.de.graaf@wifac.nl
Andrť Verloop
Andrť Verloop
verkoop binnendienst
 
T: 0297-289464
E: andre.verloop@wifac.nl
Frank Hijman
Frank Hijman
verkoop binnendienst
 
T: +31 297 - 289 462
E: frank.hijman@wifac.nl
Danny Roso
Danny Roso
prepublishing/workflow specialist
 
T: 0297-289 440
E: danny.roso@wifac.nl
Dorry Jansen
Dorry Jansen
Administratie
 
T: 0297-289481
E: dorry.jansen@wifac.nl
...We zijn niet gebonden aan een machinemerk en zochten een pers die het beste voldoet aan onze eisen. We maken nu gebruik van "unbended plates"in de Kpoenig & Bauer pers. Een enorme tijdwinst....
Luc Steylaerts
Grafilux Printing (BE)
...Na de vergelijkingsronde kwamen we tot de conclusie dat KBA de afgelopen jaren de drukpersen volop verder is blijven ontwikkelen, vooral op het gebied van insteltijden en kwaliteitsbewaking....
Jeroen LeŽn
Drukkerij LeŽn (B)
Rubberdoeken, perschemie, inkt, offsetplaten, etc., etc.
Meer info
Expert Meeting Drukwerk & Milieu
Meer info
Succesvolle Enfocus Gebruikersdag
Meer info
Telefonische bereikbaarheid Wifac
Meer informatie