english version

over wifac  |  service  |  contact  |  nieuwsbrief  |  vacatures

Contactpersonen Color en proofing

Cock Kooiman
Cock Kooiman
commercieel manager
 
T: +31 6 53 43 63 64
E: cock.kooiman@wifac.nl
Wim van Dijk
Wim van Dijk
accountmanager prepublishing
 
T: +31 6 53 62 13 07
E: wim.van.dijk@wifac.nl
Johan de Graaf
Johan de Graaf
servicedesk coordinator / planning
 
T: +31 297 - 289 440
E: johan.de.graaf@wifac.nl
André Verloop
André Verloop
verkoop binnendienst
 
T: 0297-289464
E: andre.verloop@wifac.nl
Frank Hijman
Frank Hijman
verkoop binnendienst
 
T: +31 297 - 289 462
E: frank.hijman@wifac.nl
Danny Roso
Danny Roso
prepublishing/workflow specialist
 
T: 0297-289 440
E: danny.roso@wifac.nl
Dorry Jansen
Dorry Jansen
Administratie
 
T: 0297-289481
E: dorry.jansen@wifac.nl
...Iedereen kan, bij wijze van spreken, inkt, rubberdoek en platen leveren. De werkelijke test is als er vragen komen....
Ingrid Wensing
Zalpak & Straatman
...We willen graag de beste machines en de beste materialen om de beste producten te kunnen maken. De begeleiding, plaatsing en follow up van de nieuwe CTP- installatie is zeer goed geregeld. ...
Edwin Strijbos
Strijbos grafische groep
Rubberdoeken, perschemie, inkt, offsetplaten, etc., etc.
Meer info
Epson T3100 zeer scherp geprijsd
Meer info
NIEUW: schone en duurzame inkt
Meer info
Universeel kleurproef papier
Meer informatie