english version

over wifac  |  service  |  contact  |  nieuwsbrief  |  vacatures

Contactpersonen Hard- en software

Cock Kooiman
Cock Kooiman
commercieel manager
 
T: +31 6 53 43 63 64
E: cock.kooiman@wifac.nl
Wim van Dijk
Wim van Dijk
accountmanager prepublishing
 
T: +31 6 53 62 13 07
E: wim.van.dijk@wifac.nl
Johan de Graaf
Johan de Graaf
servicedesk coordinator / planning
 
T: +31 297 - 289 440
E: johan.de.graaf@wifac.nl
Erik Oostermann
Erik Oostermann
verkoop binnendienst
 
T: +31 297-289 434
E: erik.oostermann@wifac.nl
Danny Roso
Danny Roso
prepublishing/workflow specialist
 
T: 0297-289 440
E: danny.roso@wifac.nl
Dorry Jansen
Dorry Jansen
Administratie
 
T: 0297-289481
E: dorry.jansen@wifac.nl
...We verwerken honderden jobs per dag, met alle administratieve handelingen die daar bij horen. Dat lukt je alleen met een strakke automatisering...
Ronald van der Meer
Pim Print
...We zijn nu bezig met het inrichten van een "kleurlaboratorium". Ge´nteresseerden kunnen bij ons het Oris FlexPackproefysteem van CGS in actie zien....
Rinie Roodbeen
Pro6 Repro
Rubberdoeken, perschemie, inkt, offsetplaten, etc., etc.
Meer info
Epson T3100 zeer scherp geprijsd
Meer info
NIEUW: schone en duurzame inkt
Meer info
Universeel kleurproef papier
Meer informatie