english version

over wifac  |  service  |  contact  |  nieuwsbrief  |  vacatures

Contactpersonen Hard- en software

Cock Kooiman
Cock Kooiman
commercieel manager
 
T: +31 6 53 43 63 64
E: cock.kooiman@wifac.nl
Wim van Dijk
Wim van Dijk
accountmanager prepublishing
 
T: +31 6 53 62 13 07
E: wim.van.dijk@wifac.nl
Johan de Graaf
Johan de Graaf
servicedesk coordinator / planning
 
T: +31 297 - 289 440
E: johan.de.graaf@wifac.nl
Erik Oostermann
Erik Oostermann
verkoop binnendienst
 
T: +31 297-289 434
E: erik.oostermann@wifac.nl
Danny Roso
Danny Roso
prepublishing/workflow specialist
 
T: 0297-289 440
E: danny.roso@wifac.nl
Dorry Jansen
Dorry Jansen
Administratie
 
T: 0297-289481
E: dorry.jansen@wifac.nl
...We begeleiden studenten bij het produceren van hun proefschrift. Om te groeien zonder extra mensen in te zetten, maken we gebruik van de PitStop Pro en Switch software van Enfocus. ...
Ben Riezouw
Proefschriftmaken
...Ik zocht een speler die zowel kan leveren als informeren. Wifac is een partner die ons ondersteunt bij het opleiden om alles uit de software te kunnen halen wat erin zit....
Jeroen Schenke
Habo DaCosta
Rubberdoeken, perschemie, inkt, offsetplaten, etc., etc.
Meer info
Koenig & Bauer Report 54 is verschenen
Meer info
Onlangs verschenen: Wifacts 2019!
Meer info
robstolk vervangt, vernieuwt en verhuist
Meer informatie