english version

over wifac  |  service  |  contact  |  nieuwsbrief  |  vacatures

Contactpersonen Drukken

Robbert Amse
Robbert Amse
commercieel directeur press & packaging
 
T: +31 297 - 289 529
E: robbert.amse@wifac.nl
Jan Adolf
Jan Adolf
accountmanager KBA
 
T: +31 6 53 47 58 13
E: jan.adolf@wifac.nl
Gerard Oerlemans
Gerard Oerlemans
service- & projectmanager
 
T: +31 297 - 289 443
E: gerard.oerlemans@wifac.nl
Cees Hoogeboom
Cees Hoogeboom
drukinstrukteur / technical support manager supplies
 
T: 0297-289 431
E: cees.hoogeboom@wifac.nl
Anton van Zanten
Anton van Zanten
planning
 
T: 0297-289431
E: anton.van.zanten@wifac.nl
Marco van Putten
Marco van Putten
onderdelen
 
T: +31 297 - 289 444
E: marco.van.putten@wifac.nl
Dorry Jansen
Dorry Jansen
Administratie
 
T: 0297-289481
E: dorry.jansen@wifac.nl
...Onze inkten zijn honderd procent schoon en zelfs Cradle to Cradle gecertificeerd. Drukkers die voor het eerst testen zijn positief verbaasd over de drukeigenschappen....
John Paul Verkooijen
Green4Print
...We kozen voor een Epson plotter. Deze printers bevatten een spectrum van elf kleuren. Grappig detail is dat de uiteindelijke portretten monochroom lijken, maar dit zeker niet zijn....
Arlet van Dingenen
GVO drukkers en vormgevers
Rubberdoeken, perschemie, inkt, offsetplaten, etc., etc.
Meer info
Epson T3100 zeer scherp geprijsd
Meer info
NIEUW: schone en duurzame inkt
Meer info
Universeel kleurproef papier
Meer informatie