english version

over wifac  |  service  |  contact  |  nieuwsbrief  |  vacatures

Contactpersonen Afwerken

Cock Kooiman
Cock Kooiman
commercieel manager
 
T: +31 6 53 43 63 64
E: cock.kooiman@wifac.nl
Jaco Wandel
Jaco Wandel
sales manager afwerken / accountmanager Koenig & Bauer
 
T: +31 6 53 47 88 25
E: jaco.wandel@wifac.nl
Jos Kanters
Jos Kanters
directeur services
 
T: +31 297 - 289 420
E: jos.kanters@wifac.nl
Johan de Graaf
Johan de Graaf
servicedesk coordinator / planning
 
T: +31 297 - 289 440
E: johan.de.graaf@wifac.nl
Ton Vega
Ton Vega
onderdelen
 
T: +31 297 - 289 432
E: ton.vega@wifac.nl
Gert-Jan van Kreuningen
Gert-Jan van Kreuningen
demonstrateur/instructeur afwerken
 
T: +31 297 - 289 583
E: gertjan.van.kreuningen@wifac.nl
Dorry Jansen
Dorry Jansen
Administratie
 
T: 0297-289481
E: dorry.jansen@wifac.nl
...Ik zocht een speler die zowel kan leveren als informeren. Wifac is een partner die ons ondersteunt bij het opleiden om alles uit de software te kunnen halen wat erin zit....
Jeroen Schenke
Habo DaCosta
...Het was een turbulente periode waarin iedereen zich maximaal inzette. De persen draaien nu als een trein...
Patrick Leus
Albe de Coker
Rubberdoeken, perschemie, inkt, offsetplaten, etc., etc.
Meer info
Koenig & Bauer Report 54 is verschenen
Meer info
NIEUW: Agfa Eclipse offsetplaat
Meer info
Corona maatregelen bij Wifac
Meer informatie