english version

over wifac  |  service  |  contact  |  nieuwsbrief  |  vacatures

Contactpersonen Afwerken

Cock Kooiman
Cock Kooiman
commercieel manager
 
T: +31 6 53 43 63 64
E: cock.kooiman@wifac.nl
Jaco Wandel
Jaco Wandel
sales manager afwerken
 
T: +31 6 53 47 88 25
E: jaco.wandel@wifac.nl
Jos Kanters
Jos Kanters
directeur services
 
T: +31 297 - 289 420
E: jos.kanters@wifac.nl
Johan de Graaf
Johan de Graaf
servicedesk coordinator / planning
 
T: +31 297 - 289 440
E: johan.de.graaf@wifac.nl
Ton Vega
Ton Vega
onderdelen
 
T: +31 297 - 289 432
E: ton.vega@wifac.nl
Gert-Jan van Kreuningen
Gert-Jan van Kreuningen
demonstrateur/instructeur afwerken
 
T: +31 297 - 289 583
E: gertjan.van.kreuningen@wifac.nl
Dorry Jansen
Dorry Jansen
Administratie
 
T: 0297-289481
E: dorry.jansen@wifac.nl
...We zijn niet gebonden aan een machinemerk en zochten een pers die het beste voldoet aan onze eisen. We maken nu gebruik van "unbended plates"in de Kpoenig & Bauer pers. Een enorme tijdwinst....
Luc Steylaerts
Grafilux Printing (BE)
...Groei is een doel. Uit de berekeningen blijkt dan dat je na circa drie jaar spijt als haren op je hoofd krijgt, als je niet voor alle automatiseringsopties op de Koenig & Bauer pers zou kiezen....
Dré Stevens
Drukkerij Gianotten BV
Rubberdoeken, perschemie, inkt, offsetplaten, etc., etc.
Meer info
Expert Meeting Drukwerk & Milieu
Meer info
Succesvolle Enfocus Gebruikersdag
Meer info
Telefonische bereikbaarheid Wifac
Meer informatie