english version

over wifac  |  service  |  contact  |  nieuwsbrief  |  vacatures

Contactpersonen Supplies

Cock Kooiman
Cock Kooiman
commercieel manager
 
T: +31 6 53 43 63 64
E: cock.kooiman@wifac.nl
Ivan Kraaijenvanger
Ivan Kraaijenvanger
commercieel manager web products
 
T: +31 6 18 02 40 24
E: ivan.kraaijenvanger@wifac.nl
Jacob Kooistra
Jacob Kooistra
accountmanager Noord-Oost Nederland
 
T: +31 6 53 12 62 38
E: jacob.kooistra@wifac.nl
Wil van den Ende
Wil van den Ende
accountmanager Zuid-Oost Nederland en België
 
T: +31 6 51 13 69 67
E: wil.van.den.ende@wifac.nl
Wout van der Stelt
Wout van der Stelt
accountmanager Zuid-West Nederland
 
T: +31 6 53 62 13 04
E: wout.van.der.stelt@wifac.nl
Perry Theijn
Perry Theijn
accountmanager supplies Benelux
 
T: +31 6 25 07 57 95
E: perry.theijn@wifac.nl
Jaco Wandel
Jaco Wandel
sales manager afwerken
 
T: +31 6 53 47 88 25
E: jaco.wandel@wifac.nl
Eric van Melsen
Eric van Melsen
technical support manager supplies
 
T: 0297 - 289 452
E: eric.van.melsen@wifac.nl
Cees Hoogeboom
Cees Hoogeboom
drukinstrukteur / technical support manager supplies
 
T: 0297-289 431
E: cees.hoogeboom@wifac.nl
André Verloop
André Verloop
verkoop binnendienst
 
T: 0297-289464
E: andre.verloop@wifac.nl
Frank Hijman
Frank Hijman
verkoop binnendienst
 
T: +31 297 - 289 462
E: frank.hijman@wifac.nl
Dorry Jansen
Dorry Jansen
Administratie
 
T: 0297-289481
E: dorry.jansen@wifac.nl
...Ons doel was en is hoogkwalitatieve drukinkten op de Europese rotatiemarkt te brengen. Dat doen we met onze Webstar inkten uit de Wifac Star Collection ...
Ivan Kraaijenvanger
Wifac
...De machine verpakt de platen volautomatisch in folie met een zelfklevend klepje dat meerdere keren open en dicht kan. Alle technische puzzels hebben we samen met Wifac en onze eigen TD opgelost...
Ton Vermeulen
Record Industry
Rubberdoeken, perschemie, inkt, offsetplaten, etc., etc.
Meer info
Koenig & Bauer Report 54 is verschenen
Meer info
Onlangs verschenen: Wifacts 2019!
Meer info
Bezoek ons op Drupa 2020!
Meer informatie