english version

over wifac  |  service  |  contact  |  nieuwsbrief  |  vacatures

Contactpersonen Supplies

Cock Kooiman
Cock Kooiman
commercieel manager
 
T: +31 6 53 43 63 64
E: cock.kooiman@wifac.nl
Ivan Kraaijenvanger
Ivan Kraaijenvanger
commercieel manager web products
 
T: +31 6 18 02 40 24
E: ivan.kraaijenvanger@wifac.nl
Jacob Kooistra
Jacob Kooistra
accountmanager Noord-Oost Nederland
 
T: +31 6 53 12 62 38
E: jacob.kooistra@wifac.nl
Wil van den Ende
Wil van den Ende
accountmanager Zuid-Oost Nederland en België
 
T: +31 6 51 13 69 67
E: wil.van.den.ende@wifac.nl
Wout van der Stelt
Wout van der Stelt
accountmanager Zuid-West Nederland
 
T: +31 6 53 62 13 04
E: wout.van.der.stelt@wifac.nl
Perry Theijn
Perry Theijn
accountmanager supplies Benelux
 
T: +31 6 25 07 57 95
E: perry.theijn@wifac.nl
Jaco Wandel
Jaco Wandel
sales manager afwerken
 
T: +31 6 53 47 88 25
E: jaco.wandel@wifac.nl
Eric van Melsen
Eric van Melsen
technical support manager supplies
 
T: 0297 - 289 452
E: eric.van.melsen@wifac.nl
Cees Hoogeboom
Cees Hoogeboom
drukinstrukteur / technical support manager supplies
 
T: 0297-289 431
E: cees.hoogeboom@wifac.nl
André Verloop
André Verloop
verkoop binnendienst
 
T: 0297-289464
E: andre.verloop@wifac.nl
Frank Hijman
Frank Hijman
verkoop binnendienst
 
T: +31 297 - 289 462
E: frank.hijman@wifac.nl
Dorry Jansen
Dorry Jansen
Administratie
 
T: 0297-289481
E: dorry.jansen@wifac.nl
...We turven hier alles en weten zo dat we de faalkosten in de drukkerij met circa tien tot vijftien procent aantoonbaar omlaag brachten. Dat is veel....
John Linders
pack2pack
...De iMacs en Apple-server werden door Wifac geleverd. Goed gereedschap is onontbeerlijk. We werken hier altijd met kritische deadlines. Je wilt snel en vooral probleemloos kunnen werken....
David van Eck
ManagementMedia
Rubberdoeken, perschemie, inkt, offsetplaten, etc., etc.
Meer info
Koenig & Bauer Report 54 is verschenen
Meer info
Enfocus PitStop 2019 is verschenen!
Meer info
Tower Millennium 5000 ISEGA gecertificeerd!
Meer informatie