english version

over wifac  |  service  |  contact  |  nieuwsbrief  |  vacatures

Contactpersonen Prepress

Cock Kooiman
Cock Kooiman
commercieel manager
 
T: +31 6 53 43 63 64
E: cock.kooiman@wifac.nl
Frans Jansen
Frans Jansen
accountmanager prepress
 
T: +31 6 53 43 63 57
E: frans.jansen@wifac.nl
Jos Kanters
Jos Kanters
directeur services
 
T: +31 297 - 289 420
E: jos.kanters@wifac.nl
Johan de Graaf
Johan de Graaf
servicedesk coordinator / planning
 
T: +31 297 - 289 440
E: johan.de.graaf@wifac.nl
Ton Vega
Ton Vega
onderdelen
 
T: +31 297 - 289 432
E: ton.vega@wifac.nl
Dorry Jansen
Dorry Jansen
Administratie
 
T: 0297-289481
E: dorry.jansen@wifac.nl
Monique Wesseling
Monique Wesseling
Administratie/serviceovereenkomsten
 
T: +31 297 - 289 421
E: monique.wesseling@wifac.nl
...Omdat we veel Point-of-Sale materiaal en verpakkingen maken, moeten onze materialen voor productie ook top zijn....
Raimond Paulus
Holbox
...Alhoewel de markt krimpt zie je soms een opmerkelijke kentering. Komend jaar gaan de acceptgiro’s eruit. Banken veronderstellen daarom dat ze weer veel meer papieren overschrijfboekjes gaan afzetten...
Bas Burmanje
Drukkerij Hazenberg
Rubberdoeken, perschemie, inkt, offsetplaten, etc., etc.
Meer info
Epson T3100 zeer scherp geprijsd
Meer info
NIEUW: schone en duurzame inkt
Meer info
Universeel kleurproef papier
Meer informatie