english version

over wifac  |  service  |  contact  |  nieuwsbrief  |  vacatures

Contactpersonen Prepress

Cock Kooiman
Cock Kooiman
commercieel manager
 
T: +31 6 53 43 63 64
E: cock.kooiman@wifac.nl
Frans Jansen
Frans Jansen
accountmanager prepress
 
T: +31 6 53 43 63 57
E: frans.jansen@wifac.nl
Jos Kanters
Jos Kanters
directeur services
 
T: +31 297 - 289 420
E: jos.kanters@wifac.nl
Johan de Graaf
Johan de Graaf
servicedesk coordinator / planning
 
T: +31 297 - 289 440
E: johan.de.graaf@wifac.nl
Ton Vega
Ton Vega
onderdelen
 
T: +31 297 - 289 432
E: ton.vega@wifac.nl
Dorry Jansen
Dorry Jansen
Administratie
 
T: 0297-289481
E: dorry.jansen@wifac.nl
Monique Wesseling
Monique Wesseling
Administratie/serviceovereenkomsten
 
T: +31 297 - 289 421
E: monique.wesseling@wifac.nl
...We waren al langer op zoek naar een goede oplossing om de relatief kleine oplages op een professionele manier af te werken. We kwamen uit op een Theisen en Bonitz vlakstapelvergaarmachine....
Dave Kremer
Andi Smart Print Solutions
...De iMacs en Apple-server werden door Wifac geleverd. Goed gereedschap is onontbeerlijk. We werken hier altijd met kritische deadlines. Je wilt snel en vooral probleemloos kunnen werken....
David van Eck
ManagementMedia
Rubberdoeken, perschemie, inkt, offsetplaten, etc., etc.
Meer info
Koenig & Bauer Report 54 is verschenen
Meer info
Onlangs verschenen: Wifacts 2019!
Meer info
robstolk vervangt, vernieuwt en verhuist
Meer informatie