english version

over wifac  |  service  |  contact  |  nieuwsbrief  |  vacatures

Contactpersonen Prepress

Cock Kooiman
Cock Kooiman
commercieel manager
 
T: +31 6 53 43 63 64
E: cock.kooiman@wifac.nl
Frans Jansen
Frans Jansen
accountmanager prepress
 
T: +31 6 53 43 63 57
E: frans.jansen@wifac.nl
Jos Kanters
Jos Kanters
directeur services
 
T: +31 297 - 289 420
E: jos.kanters@wifac.nl
Johan de Graaf
Johan de Graaf
servicedesk coordinator / planning
 
T: +31 297 - 289 440
E: johan.de.graaf@wifac.nl
Ton Vega
Ton Vega
onderdelen
 
T: +31 297 - 289 432
E: ton.vega@wifac.nl
Dorry Jansen
Dorry Jansen
Administratie
 
T: 0297-289481
E: dorry.jansen@wifac.nl
Monique Wesseling
Monique Wesseling
Administratie/serviceovereenkomsten
 
T: +31 297 - 289 421
E: monique.wesseling@wifac.nl
...We turven hier alles en weten zo dat we de faalkosten in de drukkerij met circa tien tot vijftien procent aantoonbaar omlaag brachten. Dat is veel....
John Linders
pack2pack
...De Heights processor voor Toray waterloze platen is een verademing. Naar schatting is het onderhoud met 80 procent teruggelopen. De filters gaan nu 10.000 platen mee....
Dick Ranzijn
Rodi Rotatiedruk
Rubberdoeken, perschemie, inkt, offsetplaten, etc., etc.
Meer info
Expert Meeting Drukwerk & Milieu
Meer info
Succesvolle Enfocus Gebruikersdag
Meer info
Adobe CC Opfristrainingen bij Wifac!
Meer informatie