english version

over wifac  |  service  |  contact  |  nieuwsbrief  |  vacatures

Contactpersonen Color en proofing

Cock Kooiman
Cock Kooiman
commercieel manager
 
T: +31 6 53 43 63 64
E: cock.kooiman@wifac.nl
Wim van Dijk
Wim van Dijk
accountmanager prepublishing
 
T: +31 6 53 62 13 07
E: wim.van.dijk@wifac.nl
Johan de Graaf
Johan de Graaf
servicedesk coordinator / planning
 
T: +31 297 - 289 440
E: johan.de.graaf@wifac.nl
Andrť Verloop
Andrť Verloop
verkoop binnendienst
 
T: 0297-289464
E: andre.verloop@wifac.nl
Frank Hijman
Frank Hijman
verkoop binnendienst
 
T: +31 297 - 289 462
E: frank.hijman@wifac.nl
Danny Roso
Danny Roso
prepublishing/workflow specialist
 
T: 0297-289 440
E: danny.roso@wifac.nl
Dorry Jansen
Dorry Jansen
Administratie
 
T: 0297-289481
E: dorry.jansen@wifac.nl
...We draaien nog maar kort productie met de machine van Glunz & Jensen, maar zoals het er nu naar uitziet gaan we de doelen die we in het investeringsplan stelden ruim halen. ...
Thomas Spekschoor
Senefelder Misset
...Na de vergelijkingsronde kwamen we tot de conclusie dat KBA de afgelopen jaren de drukpersen volop verder is blijven ontwikkelen, vooral op het gebied van insteltijden en kwaliteitsbewaking....
Jeroen LeŽn
Drukkerij LeŽn (B)
Rubberdoeken, perschemie, inkt, offsetplaten, etc., etc.
Meer info
Haal meer uit Adobe Creative Cloud
Meer info
NIEUW: schone en duurzame inkt
Meer info
Wifac start productie perschemie
Meer informatie