english version

over wifac  |  service  |  contact  |  nieuwsbrief  |  vacatures

Contactpersonen Hard- en software

Cock Kooiman
Cock Kooiman
commercieel manager
 
T: +31 6 53 43 63 64
E: cock.kooiman@wifac.nl
Wim van Dijk
Wim van Dijk
accountmanager prepublishing
 
T: +31 6 53 62 13 07
E: wim.van.dijk@wifac.nl
Johan de Graaf
Johan de Graaf
servicedesk coordinator / planning
 
T: +31 297 - 289 440
E: johan.de.graaf@wifac.nl
Erik Oostermann
Erik Oostermann
verkoop binnendienst
 
T: +31 297-289 434
E: erik.oostermann@wifac.nl
Danny Roso
Danny Roso
prepublishing/workflow specialist
 
T: 0297-289 440
E: danny.roso@wifac.nl
Dorry Jansen
Dorry Jansen
Administratie
 
T: 0297-289481
E: dorry.jansen@wifac.nl
...Automatiseren zit ons in het bloed. En van de belangrijke gereedschappen die we daar voor inzetten is Switch van Enfocus. We drukken en printen en sturen zowel de CtP als de printers hiermee aan....
Ed van Craaikamp
Enveloprint
...Het was een turbulente periode waarin iedereen zich maximaal inzette. De persen draaien nu als een trein...
Patrick Leus
Albe de Coker
Rubberdoeken, perschemie, inkt, offsetplaten, etc., etc.
Meer info
Haal meer uit Adobe Creative Cloud
Meer info
Koenig & Bauer ontvangt German Design Award
Meer info
Wifac start productie perschemie
Meer informatie