english version

over wifac  |  service  |  contact  |  nieuwsbrief  |  vacatures

Contactpersonen Afwerken

Cock Kooiman
Cock Kooiman
commercieel manager
 
T: +31 6 53 43 63 64
E: cock.kooiman@wifac.nl
Jaco Wandel
Jaco Wandel
sales manager afwerken
 
T: +31 6 53 47 88 25
E: jaco.wandel@wifac.nl
Jos Kanters
Jos Kanters
directeur services
 
T: +31 297 - 289 420
E: jos.kanters@wifac.nl
Johan de Graaf
Johan de Graaf
servicedesk coordinator / planning
 
T: +31 297 - 289 440
E: johan.de.graaf@wifac.nl
Ton Vega
Ton Vega
onderdelen
 
T: +31 297 - 289 432
E: ton.vega@wifac.nl
Gert-Jan van Kreuningen
Gert-Jan van Kreuningen
demonstrateur/instructeur afwerken
 
T: +31 297 - 289 583
E: gertjan.van.kreuningen@wifac.nl
Dorry Jansen
Dorry Jansen
Administratie
 
T: 0297-289481
E: dorry.jansen@wifac.nl
...We kunnen nu met de KBA Rapida 76 met HR UVdroging drukwerk maken dat ons voor ogen staat. Met deze techniek maken we het verschil in de markt....
Tanneke Janssen
Rob Stolk
...Na de vergelijkingsronde kwamen we tot de conclusie dat KBA de afgelopen jaren de drukpersen volop verder is blijven ontwikkelen, vooral op het gebied van insteltijden en kwaliteitsbewaking....
Jeroen LeŽn
Drukkerij LeŽn (B)
Rubberdoeken, perschemie, inkt, offsetplaten, etc., etc.
Meer info
Haal meer uit Adobe Creative Cloud
Meer info
NIEUW: schone en duurzame inkt
Meer info
Wifac start productie perschemie
Meer informatie