english version

over wifac  |  service  |  contact  |  nieuwsbrief  |  vacatures

Contactpersonen Supplies

Cock Kooiman
Cock Kooiman
commercieel manager
 
T: +31 6 53 43 63 64
E: cock.kooiman@wifac.nl
Ivan Kraaijenvanger
Ivan Kraaijenvanger
commercieel manager web products
 
T: +31 6 18 02 40 24
E: ivan.kraaijenvanger@wifac.nl
Wil van den Ende
Wil van den Ende
accountmanager Zuid-Oost Nederland en België
 
T: +31 6 51 13 69 67
E: wil.van.den.ende@wifac.nl
Wout van der Stelt
Wout van der Stelt
accountmanager Zuid-West Nederland
 
T: +31 6 53 62 13 04
E: wout.van.der.stelt@wifac.nl
Perry Theijn
Perry Theijn
accountmanager supplies Benelux
 
T: +31 6 25 07 57 95
E: perry.theijn@wifac.nl
Jaco Wandel
Jaco Wandel
sales manager afwerken
 
T: +31 6 53 47 88 25
E: jaco.wandel@wifac.nl
Eric van Melsen
Eric van Melsen
technical support manager supplies
 
T: 0297 - 289 452
E: eric.van.melsen@wifac.nl
Cees Hoogeboom
Cees Hoogeboom
drukinstrukteur / technical support manager supplies
 
T: 0297-289 431
E: cees.hoogeboom@wifac.nl
André Verloop
André Verloop
verkoop binnendienst
 
T: 0297-289464
E: andre.verloop@wifac.nl
Frank Hijman
Frank Hijman
verkoop binnendienst
 
T: +31 297 - 289 462
E: frank.hijman@wifac.nl
Dorry Jansen
Dorry Jansen
Administratie
 
T: 0297-289481
E: dorry.jansen@wifac.nl
...We kozen opnieuw voor Koenig & Bauer. De drukkers draaien in drie ploegen. Schoonmaken en onderhoud vinden in het weekend plaats. Dat is voor Wifac geen enkel probleem....
Charles van Elst
Kampert-Nauta
...De machines zijn snel op kleur. Dat is belangrijk want vooral bij kleine oplages wil je de inschiet zo laag mogelijk houden....
Frank Van de Vloet
Gruyaert Verpakkingen (B)
Rubberdoeken, perschemie, inkt, offsetplaten, etc., etc.
Meer info
Haal meer uit Adobe Creative Cloud
Meer info
NIEUW: schone en duurzame inkt
Meer info
Wifac start productie perschemie
Meer informatie